Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
2088
10.08.2016, 18:21
Zastanawiam SIę nad Vectra C posiada ktoś? Raczej preferuje Disel.
Ktoś ma? Jaki silnik itp?
Dzieki
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW