c. napisał(a):

Ale chu.j ci do tego co on odebral od prokuraury bo to jego prywatna sprawa i nie ma zadnego zwiazku z Wisla!!!!
Jakie info z prokuratury? Zostal SKAZANY? NIE!!! Postawienie zarzutow o niczym nie dowodzi. CUPIALOWI TAKIE SAME ZARZUTY STAWIANO I SPRAWE UMORZONO. Wlasciciel Chelsea to samo, messi to samo. I nikt nie rozkminia bo to ich prywatna sprawa.
|
Spoko ziomalku tylko wiesz co, nigdy już nie wycieraj swojej gęby Henrykiem Reymanem, nie wkładaj bluz z orłami, ŻW i innymi tego typu sprawami. Albo honor albo s....ysyństwo (czyt. "prywatne sprawy").
Jak Wisła ma być klubem cwaniaków, recydywistów i złodziei to nie podpinajcie się pod autorytety wyrażające wyższe wartości. Pozdro.