Raf 66 napisał(a):

Na dziś jedyna dobra wiadomość - w niedzielę gramy mecz o punkty w ekstraklasie. Wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie. Nikt nie powie, jak to za miesiąc będzie wyglądało.
Zastanawiam się, kto "położy łapę" na kasie z biletów. Wprawdzie nie będzie to jakaś kosmiczna kwota, ale jakiś przychód będzie stanowić.
|
No, dlatego że nie wiadomo kto położy na tym łapę, to nie wybiorę się na mecz, a wygodnie obejrzę go w fotelu przed TV.