Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.08.2016, 16:23
Raf 66 napisał(a):Wyświetl post
Na dziś jedyna dobra wiadomość - w niedzielę gramy mecz o punkty w ekstraklasie. Wszystko wskazuje na to, że mecz się odbędzie. Nikt nie powie, jak to za miesiąc będzie wyglądało.
Zastanawiam się, kto "położy łapę" na kasie z biletów. Wprawdzie nie będzie to jakaś kosmiczna kwota, ale jakiś przychód będzie stanowić.
No, dlatego że nie wiadomo kto położy na tym łapę, to nie wybiorę się na mecz, a wygodnie obejrzę go w fotelu przed TV.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!