c. napisał(a):

Ale chu.j ci do tego co on odebral od prokuraury bo to jego prywatna sprawa i nie ma zadnego zwiazku z Wisla!!!!
Jakie info z prokuratury? Zostal SKAZANY? NIE!!! Postawienie zarzutow o niczym nie dowodzi. CUPIALOWI TAKIE SAME ZARZUTY STAWIANO I SPRAWE UMORZONO. Wlasciciel Chelsea to samo, messi to samo. I nikt nie rozkminia bo to ich prywatna sprawa.
|
Widzisz to ma hu j do tego, ze ten wyrok, który w swietle prawa jest prawomocny, za fałszowanie świadectwa ( o którym ponoc nie wiedział ), komplikuj sprawę, bo pan JM nie moze pelnic zadnych oficjalnych funkcji w Wisla S.A. i nie tylko. Nawet zaczynają się dla niego schody w pozostałych spolkach w których zajmuje jakies stanowiska, bo z chwila uprawomocnienia się tego wyroku nie może pelnic tych funkcji. Idac dalej, to potencjalni inwestorzy, mogą się wycofywac w obawie o niespodzianki i dlatego, ze pan JM traci wiarygodność, a w takiej sytuacji malo kto będzie chciał inwestować pieniądze. Coz nam już nic nie pozostalo, jak czekac na rozwój wydarzen, a jak do tej pory to nie wygląda to optymistycznie.