funkykoval napisał(a):

|
Tak między nami to odwalcie się od SKWK i decyzyjnych, bo i nie bronią duetu M-C, poza informacją ze spotkania owszem lakoniczną w ogóle do kolesia się nie odnosili, ale przypomnę, że ze spotkania z piłkarzami, też nie było wielkich info a samo spotkanie trwało kilkanaście minut.....
|
poprostu w całej tej tragicznej sytuacji ich postawa jako przedstawicieli niby nas wszystkich jest również śmieszna co nowego właściciela. Wydają oświadczenia typu "nowe władze to wpyte chłopaki-są OK", prężą muskuły, że kto nie śpiewa na derbach to wylot z Wisły-przychodzi mecz to ich nie słychać (oprócz niestety nie uszanowania minuty ciszy), potem piszą kolejne tragiczne oświadczenie, że niby nie słyszeli i nie wiedzieli, że będzie cisza... w całej sytuacji nie pomagają, wręcz dolewają oliwy do ognia