Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1793
Stary 10.08.2016, 15:22
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Tak między nami to odwalcie się od SKWK i decyzyjnych, bo i nie bronią duetu M-C, poza informacją ze spotkania owszem lakoniczną w ogóle do kolesia się nie odnosili, ale przypomnę, że ze spotkania z piłkarzami, też nie było wielkich info a samo spotkanie trwało kilkanaście minut.....
poprostu w całej tej tragicznej sytuacji ich postawa jako przedstawicieli niby nas wszystkich jest również śmieszna co nowego właściciela. Wydają oświadczenia typu "nowe władze to wpyte chłopaki-są OK", prężą muskuły, że kto nie śpiewa na derbach to wylot z Wisły-przychodzi mecz to ich nie słychać (oprócz niestety nie uszanowania minuty ciszy), potem piszą kolejne tragiczne oświadczenie, że niby nie słyszeli i nie wiedzieli, że będzie cisza... w całej sytuacji nie pomagają, wręcz dolewają oliwy do ognia