|
Jak szybko tego nie ogarną to grozi nam wycofanie z rozgrywek , ludzie idziemy na Ruch pokazac swoją siłe , niech potencjalni sponsorzy zobaczą ilu nas jest , teraz wszystko zalezy tylko od nas , nie interesują mnie podziały na WSH , pikników czy ultrasów , trzeba pokazac siłe i jedność
|