Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1789
Stary 10.08.2016, 15:02
Jak szybko tego nie ogarną to grozi nam wycofanie z rozgrywek , ludzie idziemy na Ruch pokazac swoją siłe , niech potencjalni sponsorzy zobaczą ilu nas jest , teraz wszystko zalezy tylko od nas , nie interesują mnie podziały na WSH , pikników czy ultrasów , trzeba pokazac siłe i jedność