Delgado napisał(a):

Janexks89 pisze na TT, że Meresiński szuka ludzi do zarządu i nie ma żadnego drugiego dna, tj nie lata po palmach, siłowniach, sądach ani niczym innym.
!!
|
A co to jakiś guru.....?Napisał kilka TT ,które +/- się pokrywały.Może to jakiś Jego dalszy przydupas i tak pisze ,żeby lekko ugasić nastroje.