Człowiek bez wykształcenia, oszust, przestępca, fałszerz, gołodupiec, a teraz w dodatku człowiek niepoważny(tzn. przy okazji

). Chyba te papiery klubowe ich przerosły, bo w końcu gołodupce nie mają żadnego zaplecza osobowego i sami siedzą, i przeglądają każdą fakturę/umowę.