Herbi1303 napisał(a):

|
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?
|
SKWK nie działa w imię Wielkiej Wisły, tylko w imię Wielkiego SKWK. Zrozum różnicę.