Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1785
Stary 10.08.2016, 14:55
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?
SKWK nie działa w imię Wielkiej Wisły, tylko w imię Wielkiego SKWK. Zrozum różnicę.