Wyświetl pojedynczy post
whitestar1990
Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 10.08.2016, 14:51
Herbi1303 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?
Są zniżki na odżywki od dostawców. Dlaczego mają się opowiadać przeciwko JM?