Herbi1303 napisał(a):

|
Gdzie są decyzyjni?! Czy czasem nie zależy im na wielkiej Wiśle tak jak nam zwykłym kibicom? :( Gdzie Stowarzyszenie, które robiło wszystko, żeby pogonić łysego i Franza w imię dobra Wisły? Co usłyszeliście na tym niby spotkaniu z nowymi władzami?
|
Są zniżki na odżywki od dostawców. Dlaczego mają się opowiadać przeciwko JM?