borys napisał(a):

1. Dziekujemy Panie Cupiał. Co prawda nie zgasil Pan swiatla ale osobe gaszaca wyznaczyl.
Wyglada na to, ze nie było mitycznego sprawdzenia inwestora strategicznego I tu nie trzeba byc sledczym.
Przedstawiona lista isponsorow i kadra managerska to nic wiecej jak radosna tworczosc wlasciciela.
2. Mamy wlasciciela karanego, z kolejnymi zarzutami w toku, ktory od momentu kupna ukrywa sie od czasu do czasu puszczajac napisane przez prawnika oswiadczenie.
To nie jest slup. Spodziewal bym sie ze zacznie sie wyprzedaz "majatku"(piłkarzy) a pozniej bedzie upadlosc.
Pan M wyjdzie zarobiony.
|
Nie sądzę, aby było tak łatwo po wydarzeniach ostatniego tygodnia JM cokolwiek w tej kwestii osiągnąć.... Gdzieś przewinęło mi się nazwisko Gaszyńskiego(
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...357,1,727.html) jako tego, który brał udział w negocjacjach - Cupiał nie miał wielkiego szczęścia do doradców w Wiśle, ale jego córka to ma chyba zajebistego pecha do doradców.