Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 10.08.2016, 14:43
borys napisał(a):Wyświetl post
1. Dziekujemy Panie Cupiał. Co prawda nie zgasil Pan swiatla ale osobe gaszaca wyznaczyl.

Wyglada na to, ze nie było mitycznego sprawdzenia inwestora strategicznego I tu nie trzeba byc sledczym.
Przedstawiona lista isponsorow i kadra managerska to nic wiecej jak radosna tworczosc wlasciciela.

2. Mamy wlasciciela karanego, z kolejnymi zarzutami w toku, ktory od momentu kupna ukrywa sie od czasu do czasu puszczajac napisane przez prawnika oswiadczenie.

To nie jest slup. Spodziewal bym sie ze zacznie sie wyprzedaz "majatku"(piłkarzy) a pozniej bedzie upadlosc.
Pan M wyjdzie zarobiony.
Nie sądzę, aby było tak łatwo po wydarzeniach ostatniego tygodnia JM cokolwiek w tej kwestii osiągnąć.... Gdzieś przewinęło mi się nazwisko Gaszyńskiego(http://www.przegladsportowy.pl/pilka...357,1,727.html) jako tego, który brał udział w negocjacjach - Cupiał nie miał wielkiego szczęścia do doradców w Wiśle, ale jego córka to ma chyba zajebistego pecha do doradców.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!