Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1779
Stary 10.08.2016, 14:35
nesta napisał(a):Wyświetl post
@Klemba: Od osoby związanej z Wisła - sytuacja jest groźna. Transfery i sponsorzy zamrożeni na ten moment.
No i pięknie. Bardzo intensywnie próbuję wstrzymać się od osądzania Pana Cupiała, ale wygląda niestety na to, że tak bardzo mu się spieszyło ze sprzedażą, że nawet nie prześwietlił potencjalnego kupca. Natomiast jeżeli pełnomocnikiem była jego córka, to Pan Cupiał powinien ją ku*wa wydziedziczyć. Dziwne to wszystko, bo od stycznia wszystkie znaki wskazywały na przygotowania Telefoniki do sprzedaży klubu, a skończyło się na tym, że kupcem została osoba praktycznie przypadkowa.

Jesteśmy może świadkami czegoś, co będzie wspominane jako największy skandal w historii klubu!