nesta napisał(a):

|
@Klemba: Od osoby związanej z Wisła - sytuacja jest groźna. Transfery i sponsorzy zamrożeni na ten moment.
|
No i pięknie. Bardzo intensywnie próbuję wstrzymać się od osądzania Pana Cupiała, ale wygląda niestety na to, że tak bardzo mu się spieszyło ze sprzedażą, że nawet nie prześwietlił potencjalnego kupca. Natomiast jeżeli pełnomocnikiem była jego córka, to Pan Cupiał powinien ją ku*wa wydziedziczyć. Dziwne to wszystko, bo od stycznia wszystkie znaki wskazywały na przygotowania Telefoniki do sprzedaży klubu, a skończyło się na tym, że kupcem została osoba praktycznie przypadkowa.
Jesteśmy może świadkami czegoś, co będzie wspominane jako największy skandal w historii klubu!