Martinus napisał(a):

|
W sumie sprawa się wyjaśnia. Meresiński nie jest żadnym słupem, natomiast był dogadany z szeregiem inwestorów. Skoro sam mówił, że są to jego przyjaciele, to zapewne podobnej reputacji. Widzą co się dzieje, na jakie strzały się mogą narazić, więc zapał do wchodzenia w ten biznes słabnie.
|
powiem tak .
karma
E:vinci - ja pisalem ze on jest człowiekiem sukcesu? Bardziej z sukcesji
To moje pierwsze posty w temacie :
http://wislakrakow.com/forum/showpos...7&postcount=13 - krwa numer trzynasty
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=372