PSYCHOLTSW napisał(a):

|
wyobraź sobie, że Cupiałowi też stawiali zarzuty, o 65 mnl zł. wiedziałeś o tym? jak to się skończyło wiesz?
|
Ku*wa, nawet nie porównuj Cupiała - swojego czasu jednego z najbogatszych ludzi w Polsce, doświadczonego biznesmena, czołowego producenta w swojej branży NA ŚWIECIE, posiadającego (topniejący), ale majątek, z jakimś warszawskim cwaniakiem, który ma najwyżej kilku znajomych na Facebooku i jak do tej pory nie zrobił
NIC, żeby dobrze zaprezentować się kibicom Wisły, nie wspominając już o mediach.
Przed chwilą bełkotałeś, że chvjowo jest jechać po Meresińskim, a teraz prowokujesz dyskusję o sprawach karnych Cupiała? Poważnie, ku*wa?