Krotochwila napisał(a):

Siedzą cicho, bo wiedzą wszystko co chcieliby wiedzieć.
Zwracam uwagę, że SKWK to jedyne grono, z którym nowi właściciele byli łaskawi się skomunikować.
Kto wie czy faktycznym właścicielami klubu nie są przypadkiem osławieni panowie w krótkich spodenkach.
|
Ta teoria tez krążyła po TT. Ale ma jedna zasadnicza wadę - po co byłaby im Korona?