Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.08.2016, 12:57
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Siedzą cicho, bo wiedzą wszystko co chcieliby wiedzieć.
Zwracam uwagę, że SKWK to jedyne grono, z którym nowi właściciele byli łaskawi się skomunikować.
Kto wie czy faktycznym właścicielami klubu nie są przypadkiem osławieni panowie w krótkich spodenkach.
Ta teoria tez krążyła po TT. Ale ma jedna zasadnicza wadę - po co byłaby im Korona?