|
Najgorsze jest to, że oni sami się kompromitują, sami się pogrążają i sami odbierają sobie resztki jakiejkolwiek wiarygodności u osób u których jeszcze tę wiarygodność (czy może raczej wiary w taką wiarygodność) mają. Odwołanie tej konferencji przyczyni się jedynie do podsycenia plotek i fatalnej atmosfery, która od momentu przejęcia Wisły przez Meresińskiego się utrzymuje.
|