Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1725
Stary 10.08.2016, 11:46
As napisał(a):Wyświetl post
Ej, szybkie pytanie.

Kto z was bedzie ewentualnie chodzil na 4 lige?
Ewentualnie ja, ale na pewno nie na wyjazdy. Nie biegam już tak szybko jak kiedyś

Delgado napisał(a):Wyświetl post
Janexks89 pisze na TT, że Meresiński szuka ludzi do zarządu i nie ma żadnego drugiego dna, tj nie lata po palmach, siłowniach, sądach ani niczym innym.
Przyznam, że mnie to rozbawiło

Ale ogólnie niewesoło to wygląda...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2016 o godz. 11:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!