As napisał(a):

Ej, szybkie pytanie.
Kto z was bedzie ewentualnie chodzil na 4 lige?
|
Ewentualnie ja, ale na pewno nie na wyjazdy. Nie biegam już tak szybko jak kiedyś
Delgado napisał(a):

|
Janexks89 pisze na TT, że Meresiński szuka ludzi do zarządu i nie ma żadnego drugiego dna, tj nie lata po palmach, siłowniach, sądach ani niczym innym.
|
Przyznam, że mnie to rozbawiło
Ale ogólnie niewesoło to wygląda...