Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1720
Stary 10.08.2016, 11:42
As napisał(a):Wyświetl post
Ej, szybkie pytanie.

Kto z was bedzie ewentualnie chodzil na 4 lige?
chodziłem na druga to i na czwartą będę pytanie tylko gdzie?bo na Reymonta to nas chyba stac nie będzie
dziękuję za uwagę