Idąc śladem teorii, że kumple z kasą za nim stoją, to wygląda na to, że też bystra z nich ekipa skoro już wyłożyli się na zapisie przytoczonym powyżej.
Słup słupem pogania.... Rok pod znakiem słupa.
Nie pozostaje nam nic innego, jak wierzyć, że nowy właściciel wyjdzie na środek murawy i się bezpośrednio przedstawi przed 4 trybunami na meczu z Ruchem

Najlepiej w rzędzie ze sponsorami.