Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.08.2016, 11:34
Idąc śladem teorii, że kumple z kasą za nim stoją, to wygląda na to, że też bystra z nich ekipa skoro już wyłożyli się na zapisie przytoczonym powyżej.

Słup słupem pogania.... Rok pod znakiem słupa.

Nie pozostaje nam nic innego, jak wierzyć, że nowy właściciel wyjdzie na środek murawy i się bezpośrednio przedstawi przed 4 trybunami na meczu z Ruchem Najlepiej w rzędzie ze sponsorami.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 10.08.2016 o godz. 11:36.
"Kradzione szczęścia nie daje..."