|
Nie wiem czemu tu nikt nie pisze o grze na alibi sadloka. W jednej akcji w pierwszej polowie az sie prosilo o wslizg bo szla grozna akcja ale zawodnik Wisly wolal dac pograc przeciwnikowi.
Nie wiem, ale jesli Wisla marzy o grze w pucharach powinni wymienic cay blok defensywny bo na ta chwile tylko jeden zespol z ekstraklasy ma wieksza ilosc straconych goli. A to dopiero 4 kolejka!
Ostatnio edytowane przez Jay jay : 10.08.2016 o godz. 11:32.
|