Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1698
Stary 10.08.2016, 10:20
Do wszystkich którzy twierdzą iż nowi właściciele chcą tylko wyciągnąć kasę z klubu. W jaki sposób
Za klub zapłacili jakąś kasę, niech będzie ten 1,2mln zł. Klub ma 16 mln długu które trzeba spłacać na bieżąco. Mało tego, zapewne większość wierzycieli po zmianie wysłała pismo 'w związku ze zmianą właścicielską, prosimy o spłatę zadłużenia lub przedstawienie gwarancji utrzymania ustaleń spłat z poprzednim właścicielem'. I to zapewne robią w tej chwili nowi właściciele - układają się z wierzycielami. Więc tak wydali 1,2mln na kupno, bieżąca działalność, podatki + spłata rat zadłużenia powiedzmy (strzelam) kolejne 1,2mln. Czyli na wejście wydają 2,5 mln. Każdy wie że w kasie pustki, z klubowej kasy za to nie zapłacą, jak problem jest nawet z pensjami. Więc żeby coś wyciągnąć z klubu muszą zarobić więcej niż wydają. Skąd Kasa z tv i ekstraklasy - po sezonie lub w ratach. Sponsorzy - brak. Sprzedaż zawodników - nie ma kogo. Więc jak wyciągnąć kasę i to grubą kasę tak żeby opłacało się zwiać za granicę i żyć dostatnie do emerytury z przedsiębiorstwa które przynosi straty Robiąc przekręt to na chłopski rozum powinni wyciągnąć z 10mln na głowę bo tu będą już skończeni i żadnej przyszłości w biznesie już nie będą mieli. Więc jak wyciągnąć te 20mln i zwiać