Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1680
Stary 09.08.2016, 23:27
Wszyscy co mowia(pisza)ze bedzie dobrze to sz jedynie ich marzenia a w podswiadomosci wszyscy wiemy ze dobrze nie jest. JM i MC powiedzieli ze kasy nie maja tylko jakis plan ale jaki? tego nie wie nikt
Z pustego to i Salomon nie naleje. Takze jak nie bedzie cudu to witaj 4 ligo niestety,