wester napisał(a):

kiedy trzeba to chwali, a kiedy trzeba to cisnie lacha nawet z Legii, ktora skrycie w twojej opini wielbi
http://weszlo.com/2014/11/26/list-le...ego-przekretu/
wester napisał(a):

|
Bogusławowi Cupiałowi można zarzucić wiele, ale czy naprawdę wierzycie w to, Wisła tak nagle stała mu się obojętna do tego stopnia, że zostawił klub na pastwę losu ?
|
biorac pod uwage jakich dobieral sobie doradcow, jak zarzadzal tym klubem i jak bardzo zmarnowalismy te 19 lat to smiem twierdzic iz tak... Bogus prawdopodobnie w najwazniejszym momencie znowu spie.rdolil sprawe... nie pierwszy ale napewno ostatni raz za czasow jego rzadow Wisla
wester napisał(a):

|
Wisła w mediach będzie miała przewalone zawsze
|
ale ze bo co? bo warszafka chce nas wykonczyc?
