Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1674
Stary 09.08.2016, 22:11
Stanowski nie śmieje się ani z Wisły, ani z kibiców Wisły. Śmieje się z paranoików węszących wszędzie warszawskie spiski. Wcale się mu nie dziwię.