Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 09.08.2016, 21:42
Po pierwsze:
"(..)za duże pieniądze poważnych ludzi".

Tak poważnych, że aż nie pomyśleli na przykład żeby sobie kupić Wisłę przez spółki, żeby mieć jakiś cywilizowany wpływ decyzyjny na to co tu się wyrabia. Tylko "na słupa".

Ktokolwiek, cokolwiek - to jest mega nieprofesjonlne i śmieszne zarazem.

Po drugie:
Spisek, warszafka, niezmienne - "będą transfery", "na konferencji powiedzą" itp itd.
I najlepsze - niech się pochylą krakowscy biznesmeni. Razem czy osobno?

Widze, że niektóre koncepcje filozoficzne nie są w stanie umrzeć.