Nie mogę tego. To forum czytają wszyscy, dziennikarze i cała reszta krwiopijców. Wy dalej na ślepo. Czemu w końcu admin nie zamknie tego forum dla zarejestrowanych. Chcesz czytać, pisać zaloguj się: Przy okazji przepisując tekst z ramki[ Jestem kibicem Wisły Kraków].

Cokolwiek