Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2016/17
Wyświetl pojedynczy post
Samuraj
Junior Member
Od: 04.2016
Offline
#
40
09.08.2016, 20:10
brylant17 - popieram w 10000%. Na Cywkę to patrzeć się nie da. Czemu Wdowiec nie stawia na Bartosza
Niech się ogrywa, młody jest a i tak lepszy o kilka klas od Cywki.
Samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Samuraj
Znajdź inne posty napisane przez Samuraj