dynek.pl napisał(a):

|
Mi tam się mecz podobał. Był ciekawszy niż ostatnie 3 nasze mecze ligowe.
|
To była padaka. Wymęczyliśmy zwycięstwo z pierwszoligowcem. PIERWSZOLIGOWCEM> Nie napawa to optymizmem. Dostaliśmy drużynę teoretycznie do formalnego rozklepania i udowodnienia swojej wartości. Udowodnili. Fakt, dobrze że wygrali ale niesmak pozostanie. Pisałem wcześniej, że liczy się wyniki ale po dłuższym zastanowieniu jednak mam obawy. Nie graliśmy również tak słabym składem