Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.08.2016, 19:32
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Mi tam się mecz podobał. Był ciekawszy niż ostatnie 3 nasze mecze ligowe.
To była padaka. Wymęczyliśmy zwycięstwo z pierwszoligowcem. PIERWSZOLIGOWCEM> Nie napawa to optymizmem. Dostaliśmy drużynę teoretycznie do formalnego rozklepania i udowodnienia swojej wartości. Udowodnili. Fakt, dobrze że wygrali ale niesmak pozostanie. Pisałem wcześniej, że liczy się wyniki ale po dłuższym zastanowieniu jednak mam obawy. Nie graliśmy również tak słabym składem
Odpowiedz cytując