|
Fajnie, że w końcu przebrnęliśmy pierwszą rundę, ale gdyby Mały wszedł tak około 65 minuty za Pietrzaka (Mójta wtedy na lewą stronę obrony by przeszedł) mógłby szarpnąć i skończyłoby się może w regulaminowym czasie, a tak dodatkowe 30 minut w nogach.
Mam nadzieję, że w meczu z Ruchem Wdowczyk już nie będzie kombinował i wyjdzie Bartosz na prawej obronie.
I że zagramy czwórką z tyłu, nie trójką.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|