Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 09.08.2016, 19:21
Fajnie, że w końcu przebrnęliśmy pierwszą rundę, ale gdyby Mały wszedł tak około 65 minuty za Pietrzaka (Mójta wtedy na lewą stronę obrony by przeszedł) mógłby szarpnąć i skończyłoby się może w regulaminowym czasie, a tak dodatkowe 30 minut w nogach.

Mam nadzieję, że w meczu z Ruchem Wdowczyk już nie będzie kombinował i wyjdzie Bartosz na prawej obronie.
I że zagramy czwórką z tyłu, nie trójką.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując