|
Kryminał. Nie spodziewałem się, że mecz będzie stał, aż na tak niskim poziomie. Na plus jedynie interwencja Załuski, fajna bramka Drzazgi (w stylu Żurawia) i ambitna gra Bartosza. U mnie miałby pierwszy plac. Cywka powinien jak najszybciej opuścić Wisłę.
|