Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2016, 19:07
Kryminał. Nie spodziewałem się, że mecz będzie stał, aż na tak niskim poziomie. Na plus jedynie interwencja Załuski, fajna bramka Drzazgi (w stylu Żurawia) i ambitna gra Bartosza. U mnie miałby pierwszy plac. Cywka powinien jak najszybciej opuścić Wisłę.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując