bridgeburner napisał(a):

to co Cywka odpier.dalal w obronie to sie Jop z najlepszych czasów przypomniał
gorszy od niego na boisk był tylko sędzia
A i Boguski nawet na tle pierwszoligowca jest niewidoczny a jak juz sie pokaze to tylko po to zeby koncertowo spierdo.lic
|
On powinien jak najszybciej iść śladami Bałaszowa i Crivelaro. On ma tylko zdrowie do gonienia, ale w piłkę grać nie potrafi i nie zmieni tego to, że od czasu do czasu zagra mecz w którym przypadkiem niczego nie zjebie.
120 min - wygrywamy, gramy 11 na 10 i nie potrafimy oddalić gry i Załuska musi nas ratować w sytuacji sam na sam..:(