|
Wytłumaczy mi ktoś jak to możliwe mając jedną z najlepszych baz treningowych w Polsce naszym wirtuozom odskakuje piłka na 2 metry podczas przyjęcia. Jak przegraja niech zapierdalaja na nogach z Sosnowca albo niech tam zostaną. Cipko szykuj transfery!
|