bonawentura napisał(a):

Ehhh... porównywać profesjonalnego przedsiębiorcę prowadzącego potężną firmę do zwykłych zwyroli nabitych w Amber Gold... piękne
Cóż. Nie chcesz zrozumieć, nie musisz.
Ja nie będę oceniał bezkrytycznie rządów Cupiała. Chwała mu za 8 MP, ale to nic w porównaniu z tym, co można było zrobić. Mieć mniej MP, ale za to lepiej zarządzany klub.
|
Ty oczywiście wszystkich znasz , którzy zostali oszukani przez AG i wiesz kim byli i są a jakbyś zarządzał Wisłą to pewnie LM
co roku.