nesta napisał(a):

|
Dokladnie, cyrk na kółkach. Nikt nic nie wie. W ten sam dzień, kilka stron dalej, jest wypowiedź JM, że sponsorzy się nie wycofają, bo to jego przyjaciele. I bądź tu człowieku mądry...
|
Sorry, ale jeśli chcecie brać informacje z "Gazety Wyborczej" to tak to się kończy. Raz prawdę napiszą, raz coś sami wymyślą.