Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2016, 16:30
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie, cyrk na kółkach. Nikt nic nie wie. W ten sam dzień, kilka stron dalej, jest wypowiedź JM, że sponsorzy się nie wycofają, bo to jego przyjaciele. I bądź tu człowieku mądry...
Sorry, ale jeśli chcecie brać informacje z "Gazety Wyborczej" to tak to się kończy. Raz prawdę napiszą, raz coś sami wymyślą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.08.2016 o godz. 16:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!