|
Gość się nie umie przedstawić oficjalnie kibicom, pracownikom klubu a do zarządzania klubem się pcha. Bądźmy rozsądni panowie.
Ostatnio edytowane przez _al3x : 09.08.2016 o godz. 16:24.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
|