Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 09.08.2016, 16:16
kristos napisał(a):Wyświetl post
No i znowu Cupiał winny.
Weż pier...nij się w łeb
Tak, on jest winny. W całej rozciągłości. On sprzedawał klub. Nie ja. Na pewno nie pozwoliłbym na kupno klubu jakiemuś półgłówkowi. Wystarczyłaby prośba o informację z KRK przy negocjacjach. Wiele by może Cupiałowi wyjaśniła. A jego działanie było bezceremonialne, takie, jakby za wszelką cenę chciał się pozbyć Wisły. Gdzie tu niby miłość do klubu, którą deklarował? Gdzie?
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!