fond napisał(a):

Już na początku zapala się czerwona lampka. "Sponsorzy, którzy mieli dać pieniądze na klub, zastanawiają się nad rezygnacją." Nikt nie wie, kim ci sponsorzy są, dziennikarze GW również. Skoro tak, to nie mogli się z nimi skontaktować. W takim razie skąd mogą wiedzieć, czy chcą się wycofać czy nie?