Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.08.2016, 16:07
Założę się kto by nie przyszedł to Warszawka będzie wyciągać brudy na wierzch.Co boją sku...iele,że wróci wielka Wisła ? tak ma być!! Amika w kryzysie to nie będzie wielka(nigdy nie było),ale jak już Wisła chce wrócić (powoli,ale jednak) na szczyt to są prane brudy teraz jest moda na Legię okej niech będzie, karma za chwilę wróci....i wtedy znowu będzie płacz i lament.Psy szczekają karawana idzie dalej.
Piggy oddaj hajs