|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline
|
#1615

09.08.2016, 15:40
|
bonawentura napisał(a): 
|
Ale nie jest mglista. Jest tragiczna. Bo zaraz zostaniemy zdyskwalifikowani i tak się skończy cała balanga Pana M. i jego wiernego sługi Sancho Citki w Wiśle. Według krakowskiego wydania wyborczej (z dziś) sponsorzy zastanawiają się nad wycofaniem ze sponsoringu. A sam Citko potwierdza, że sytuacja jest trudna. Pomyślcie, co za głąby nam się trafiły. To, co Cupiał nam zrobił, powinno nadawać się na jakiś kryminał. Masakra.
|
No i znowu Cupiał winny.
Weż pier...nij się w łeb
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|
|