Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 09.08.2016, 15:37
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Siema. Mam do sprzedania dwa karnety na A 22 po 130 zł za sztukę i jeden karnet na C 2 za 110. Chętni pisać na priv. Sprawa pilna. Cena nie podlega negocjacji
http://forum.niebiescy.pl/ tu też szukaj
Odpowiedz cytując