|
Senior Member
Offline
|
#2225

09.08.2016, 15:37
|
darotsok73 napisał(a): 
Siema. Mam do sprzedania dwa karnety na A 22 po 130 zł za sztukę i jeden karnet na C 2 za 110. Chętni pisać na priv. Sprawa pilna. Cena nie podlega negocjacji
|
http://forum.niebiescy.pl/ tu też szukaj 
|
|