PabloTS napisał(a):

|
czekam na jakieś ukryte fakty z przedszkola które będą teraz wyciągnięte.....albo z złożbka..
|
Bo widzisz...
Poprzedni właściciel Wisły też był podejrzany o przestępstwa finansowe jak w linku poniżej:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...stwa-podatkowe
Poprzedni właściciel też był kojarzony z cinkciarstwem.
Boguś, też nie miał wysokiego wykształcenia, ukończył tylko technikum kolejowe.
Ale przychodząc do Wisły miał przede wszystkim pieniądze i te pieniądze w Wisłę inwestował.
Jak na tamte czasy to sypało się Wiśle niczym z rogu obfitości.
A obecnie, przyszłość Wisły jest tak samo mglista jak przeszłość jej właściciela.
Wszystko wyjdzie w swoim czasie, oby z korzyścią dla nas, kibiców Wisły.