Paweł napisał(a):

|
Moim zdaniem przesadzacie z tymi sponsorami. Może kojarzycie taki klub jak AC Milan. Tam to dopiero właściciel miał swoje za uszami i jakoś od niego nie uciekali. Faktem jest, że informacje pojawiające się na temat Meresińskiego są dla niego kompromitujące, ale jeśli mają razem z Citko pomysły oraz źródła ich finansowania, to wszelkie skandale pójdą w niepamięć.
|
Owszem, kojarzę. Z tym, że drobna różnica pomiędzy Berlusconim, a Meresińskim jest taka, że ten pierwszy jest krezusem-milionerem z wpływami w rządzie i władzą w mediach, a ten drugi ma kilku kumpli na Facebooku.