Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1579
Stary 09.08.2016, 13:56
Vinci,

Prawdopodobnie oni to maja w dupie, bo wszystkie te firmy od listów intencyjnych, sponsorów to albo jego przyjaciele albo związani z tym układem finansującym. Wiec i tak przyjdą.

Ale oczywiście rozumiem do czego pijesz. Jednak im więcej firm tym lepiej, a zamykanie sie na właśnie środowisko (jeszcze pytanie co to bedą za firmy - pewnie odrazu pójdzie śledztwo na nie takie jak na JM jesli to bedą jakies no name) nie jest dobrym pomysłem.

Plus to co pisze Szprotson. 2-3 transfery 2-3 msc i nikt nie będzie pamiętał. Chyba ze cos znowu wywleka..