Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1560
Stary 09.08.2016, 12:18
c. napisał(a):Wyświetl post
Meresinski podtarl sobie tym wyrokiem dupsko a wy drazycie temat kilka stron..

taki wyrok to nie wyrok. i za taką drobnostkę. nikogo nie pobil, nie przejechal nikogo po pijanemu na pasach, tylko sobie posciemnial przy maturze, kazdy z nas kombinowal w szkole na wszelkie sposoby, l a podczas nieobecnosci nauczycielki w klasie dopisywalismy sobie oceny. szkola to nie jest wyznacznik inteligencji i mądrosci.
Ok pewnie większość kombinowała w szkole, część dopisywała sobie oceny, ściągała na klasówkach czy maturze.... Tylko, że JM został skazany za posługiwanie się sfałszowanym świadectwem dojrzałości. Tutaj nawet przywrócenie terminu nic nie da - skoro świadectwo jest sfałszowane, a skazany się nim posługiwał to został ukarany i tyle.... Pewnie skreślili go z listy studentów i prorok uznał, że dodatkowa kara w postaci grzywny 1000 zł jest wystarczająca....

To co zrobił lub zrobi JM z wyrokiem/nakazem gówno mnie obchodzi. Natomiast łączenie w mojej ocenie taniego hochsztaplera z Wisłą Kraków jest dla mnie jak i pewnie dla wielu kibiców policzkiem. Tyle w temacie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!