wierny napisał(a):

Oficjalnie, konferencja w czwartek na stadionie o 10:00 via Miga na Twitterze.
Może się okazać, ze nigdy tylu dziennikarzy nie przyszło
|
To fakt, trzeba przyznać, że tak głośno o Wiśle we wszystkich media nie było dawno, piszą o nas wszędzie nawet więcej niż o możliwości awansu 7egii do LM.