c. napisał(a):

Meresinski podtarl sobie tym wyrokiem dupsko a wy drazycie temat kilka stron..
taki wyrok to nie wyrok. i za taką drobnostkę. nikogo nie pobil, nie przejechal nikogo po pijanemu na pasach, tylko sobie posciemnial przy maturze, kazdy z nas kombinowal w szkole na wszelkie sposoby, l a podczas nieobecnosci nauczycielki w klasie dopisywalismy sobie oceny. szkola to nie jest wyznacznik inteligencji i mądrosci.
|
Skoro szkola nie jest wyznacznikiem madrosci to czemu tak bardzo zabiegal aby wydawalo sie ze ja skonczyl? Widac dla niego jest tym wyznacznikiem skoro falszowal papiery dla tego wyznacznika.
I oczywiscie nikogo nie pobil. Moze i to dorobnostka. Ale to wstyd dla takiego klubu jak Wisla wiec za wlasciciela faceta ktory zamiast zdac mature ja podrabia. Jest to zenada i tyle