Pan Jotka napisał(a):

|
Po drugie skazany prawomocnym wyrokiem i tryb zaoczny nie am tutaj znaczenia. Jego sprawa czemu sie nie pojawił na rozprawie.
|
Odkąd sądy wysyłają powiadomienia przez InPost to z łatwością się wytłumaczy, dlaczego go nie było na rozprawie to raz. To chyba był tryb, jak e-sąd w Lublinie, gdzie obsługują dłużników. Wysyłasz tam pozew i oni generalnie z automatu akceptują wszystko, bo mają mało czasu na wydanie wyroku. Nie ma wzywania na świadka, dosłownie nic. Dostajesz info o wyroku za pomocą InPostu i masz dwa tygodnie na odwołanie się. O ile oczywiście uda Ci się zarejestrować w serwisie, co często nie działa.
