dawiss napisał(a):

Tylko jemu zadnych zarzutow jeszcze nie przedstawiono. Prokuratura zbiera dowody.
Co do wyroku za swiadectwo, to nie musial byc nawet wzywany. Dostal wyrok i moze go skarzyc.
|
Wlasnie tez mi się wydaje, ze do rozprawy w trybie nakazowym, nie wzywaja na rozprawe ( podobnie się to odbywa jak odmowisz przyjęcia mandatu, to tez nie jesteś wzywany na rozprawe, tylko dopiero możesz się odwolac od wyroku wydanego w trybie nakazowym ), tylko wysylaja wyrok do domu. Inna sprawa czemu tego wyroku nie odebral i się od niego nie odwolal, jeśli czul się niewinny. Pozatym tez nie wiemy co dokladnie podrobil, czy sobie tylko oceny podrasowal, czy wogole lewe swiadectwo i matura, bo niezdal. Wydaje mi się, ale mogę się mylic, ze tylko podrasowal sadzac po wyroku, ale nie wiem nie znam się nie jestem prawnikiem. Pewnie gdyby już cos w zyciu osiagnal tak jak mesii, to wg Stanowskiego moglby waly krecic n apotego, bo cos osiagnal, a tak to bida.